Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
w piątkowe przedpołudnie na sali gimnastycznej naszej szkoły zgromadzili się bardzo licznie zebrani rodzice, uczniowie oraz pracownicy szkoły, aby podsumować mijający rok szkolny 2025/2026.
Podczas uroczystości gościliśmy Panią Joannę Doktor oraz Panią Dorotę Kobus - Przedstawicielki Rady Gminy Jabłonna, które podczas zakończenia roku szkolnego o godz. 10:30, wręczyły stypendium Rady Gminy Jabłonna dla uczennicy klasy trzeciej - Zofii Zaręby..
W imieniu Wójta Gminy Jabłonna - Pan Jarosława Chodorskiego – stypendia sportowe wręczyła Pani Dyrektor.
Nie zabrakło także nagród za bardzo wysokie wyniki w nauce, czyli biało - czerwone paski, 100% frekwencję na zajęciach lekcyjnych oraz nagród za udział w konkursach przedmiotowych. Wszystkie nagrody dla uczniów, były sfinansowane z funduszu Rady Rodziców.
O godz. 10:30 uczniowie klas trzecich wystawili przedstawienie słowno - muzyczne podczas którego podsumowali w sposób humorystyczny swoje lata edukacji na etapie klas I - III.
Składam serdeczne podziękowania dla Pań Anety Filipiak, Ewy Ernest, Moniki Janczewskiej za przygotowanie przedstawienia, dla Pani Marty Lach za opiekę nad pocztem sztandarowym oraz nagłośnieniem, oraz dla Pani Agnieszki Dowierciał, Malwiny Wolskiej oraz Katarzyny Dziedzic za wykonanie dekoracji.
Drodzy Rodzice,
serdecznie dziękuję za Wasze nieocenione wsparcie, owocną współpracę w mijającym roku szkolnym oraz zaangażowanie w rozwój naszych wychowanków. Życzę Państwu niesłabnącej wytrwałości, satysfakcji z codziennych obowiązków oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.
Słowa głębokiej wdzięczności kieruję również do naszych Nauczycieli. Dziękuję za Państwa pasję, życzliwość oraz pełną oddania pracę dydaktyczno-wychowawczą. To Wasz codzienny trud pozwala naszym uczniom rozwijać skrzydła i osiągać tak wspaniałe sukcesy.
Dziękuję także pracownikom administracji i obsługi – Państwa codzienna, często niewidoczna praca sprawia, że nasza szkoła funkcjonuje bez zarzutu, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko do nauki.
Filmy z części artystycznej dostępne na Fb szkoły.
Wioletta Tracz
dyrektor szkoły