• Rekrutacja do 31 marca

  Rekrutacja do 31 marca

  Szanowni Państwo,

  przypominam, że termin składania zgłoszeń i wniosków o przyjęcie do szkoły upływa 31 marca 2020r.

  Jednocześnie informujemy, iż istnieje możliwość składania dokumentów przez skrzynkę mailową.

  Skan lub fotografię  dokumentu wraz z załącznikami prosimy przesyłać na adres sekretariat@sp2chotomow.pl .

  Po ustaniu zagrożenia epidemicznego oryginały wniosków wraz z załącznikami należy złożyć w sekretariacie szkoły.

  Dokumenty do wypełnienia wraz z załącznikami dostępne są na stronie internetowej szkoły w zakładce ,,rekrutacja". 

  dyrektor szkoły

  Katarzyna Tomporowska

 • ,,Szkoła z TVP"

  ,,Szkoła z TVP"

  Nowa propozycja TVP i MEN „Szkoła z TVP” to wzbogacenie oferty edukacyjnej Telewizji Polskiej, skierowanej do nauczycieli, dyrektorów, uczniów i rodziców. W ramach akcji na antenach TVP emitowane będą materiały dostosowane do podstawy programowej szkół podstawowych.


  Pierwsze programy wystartują w poniedziałek, 30 marca o godz. 8:00. Pasmo „Szkoła z TVP” będzie można oglądać na czterech kanałach: TVP3, TVP Rozrywka, TVP Sport oraz TVP Historia od poniedziałku do piątku, w dwóch blokach programowych: porannym - rozpoczynającym się zawsze od godz. 8:00, i powtórzeniowym - od godz. 12:30. Dodatkowo wszystkie wyemitowane na antenie lekcje będą dostępne na vod.tvp.pl w specjalnie przygotowanych serwisach, dedykowanych każdej klasie oraz na stronie szkolaztvp.pl.


  Pasmo „Szkoła z TVP” jest skierowane do uczniów klas 1-8 szkół podstawowych. Jak informuje TVP, lekcje będą realizowane zgodnie z obowiązującą podstawą programową i wytycznymi MEN. Zajęcia mają angażować wszystkich uczniów, tych najmłodszych oraz tych, którzy przygotowują się do egzaminu ośmioklasisty.


  Chcąc wziąć udział w zajęciach zorganizowanych w „Szkole z TVP”, wystarczy wybrać odpowiednią antenę Telewizji Polskiej, na której prowadzone są lekcje dla konkretnej klasy.


  Plan lekcji „Szkoły z TVP” jest też dostępny na specjalnej stronie szkolaztvp.pl. Dodatkowo plan zajęć udostępnią elektroniczne przewodniki programowe operatorów, dostarczających sygnał telewizyjny.


   

   

 • Próbny egzamin ósmoklasisty

  Szanowni Państwo,

  Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne przygotowują materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języków obcych nowożytnych. Zainteresowane szkoły będą mogły przeprowadzić taką próbę od 30 marca do 1 kwietnia br.

  Wszystkie niezbędne materiały do przeprowadzenia egzaminów zostaną zamieszczone na stronie internetowej CKE oraz na stronach okręgowych komisji egzaminacyjnych w następujących terminach:

  • 30 marca br. (poniedziałek), ok. godz. 9:00 – język polski;
  • 31 marca br. (wtorek), ok. godz. 9:00 – matematyka;
  • 1 kwietnia br. (środa), ok. godz. 9:00 – języki obce nowożytne.

  Proszę Państwa o zapoznanie się z komunikatem MEN i CKE, który przekazujemy w załączeniu, a także poinformowanie nauczycieli, uczniów klas VIII i ich rodziców o przygotowaniach do próbnego egzaminu. W komunikacie znajdą Państwo m.in. wskazówki, jak w warunkach kształcenia na odległość można przeprowadzić egzamin i przekazać nauczycielom zadania do oceny. Zasady oceniania CKE przekaże dyrektorom w późniejszym terminie.

  Mam nadzieję, że w próbnym egzaminie ósmoklasisty weźmie udział jak najwięcej uczniów.

   

  Z wyrazami szacunku

  Dariusz Piontkowski

  Minister Edukacji Narodowej

   

  Załącznik: 

  1. Próbny egzamin ósmoklasisty – informacja MEN i CKE

   

 • Komunikat

  Komunikat

  Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

  W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży apeluje o wzmożenie nadzoru nad pociechami. W tym trudnym dla wszystkich okresie, szczególnie istotne jest, aby respektować ustanowione zasady, a dzieci i młodzież uczulić na konieczność zaniechania kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikanie miejsc publicznych oraz pozostanie w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia Państwa i Waszych bliskich.

  Drodzy uczniowie!

  W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o Wasze bezpieczeństwo apeluje o stosowanie się do zaleceń. Bardzo istotne jest, abyście w tym trudnym dla Wszystkich okresie zaniechali kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikali miejsc publicznych oraz pozostali w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia, nie tylko Was, ale i Waszych bliskich.

 • Nowe zakładki na stronie internetowej

  Nowe zakładki na stronie internetowej

  Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

  czas, jaki obecnie przeżywamy nie należy do najłatwiejszych i wymaga od nas wszystkich zmiany swojego dotychczasowego życia.  Bardzo wielu rodziców łączy pracę zdalną z pomocą dzieciom w edukacji, starając się jednocześnie zapewnić swoim pociechom opiekę. W związku z tym faktem nasi nauczyciele utworzyli trzy nowe zakładki na stronie internetowej szkoły.

           ,,Świetlica bawi” – to zakładka, w której znajdą Państwo propozycję zabaw dla dzieci i całych rodzin. Panie pracujące w świetlicy szkolnej systematycznie będą zamieszczały propozycję spędzania wolnego czasu, mamy nadzieję, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

           ,,Zespół pedagogów poleca” - to zakładka, w której szkolny pedagog i psycholog służą pomocą i wsparciem w obecnej sytuacji.

           ,,Terapeuta pedagogiczny poleca” – to zakładka w pierwszej kolejności dedykowana dla uczniów, którzy w trakcie trwania roku szkolnego pracują z nauczycielem terapii pedagogicznej. Nie oznacza to jednak, że pozostali uczniowie nie mogą korzystać z zamieszczanych tam materiałów.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowymi materiałami i propozycjami.

   

 • Biblioteka poleca

  Biblioteka poleca

  Wszystkim, którzy zatęsknili za czytaniem biblioteka szkolna poleca stronę www.lektury.gov.pl. Wszystkie pozycje tam zamieszczone dostępne są bezpłatnie, bez konieczności zakładania konta oraz logowania. Dzięki temu wirtualna biblioteka stoi otworem przed każdym użytkownikiem.

  Zapraszamy do czytania 

  nauczyciel bibliotekarz

  Dorota Wójtowicz

 • Kształcenie na odległość – poradnik dla szkół

  Szanowni Państwo Dyrektorzy,

  w związku z ogłoszeniem stanu epidemii przygotowaliśmy rozporządzenia, które umożliwiają organizację oraz realizację procesu kształcenia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Chcąc wesprzeć organizację tego procesu, opracowaliśmy również poradnik zawierający wskazówki oraz inspiracje, jak prowadzić kształcenie na odległość.

  Zachęcam Państwa do korzystania z poradnika oraz proszę o udostępnienie go nauczycielom z Państwa placówki. Informator można pobrać również ze strony internetowej MEN.

  Dziękuję Państwu za wszystkie wysiłki i starania, dzięki którym uczniowie mogą w obecnej sytuacji kontynuować edukację w domu. 

   

  Z wyrazami szacunku

  Dariusz Piontkowski

  Minister Edukacji Narodowej

   

  Załącznik:

  Kształcenie na odległość–poradnik dla szkół.pdf

 • Epodręczniki

  Epodręczniki

  Szanowni Państwo,

  poniżej zamieszczamy instrukcję logowania do platformy edukacyjnej epodręczniki.pl

 • Zawieszenie zajęć lekcyjnych

  Szanowni Państwo,

  zgodnie z decyzją prezesa Rady Ministrów zajęcia w szkole zostają zawieszone od 12  marca do 10 kwietnia.

  Prosimy o śledzenie komunikatów w dzienniku elektronicznym.

 • Szkoły zamknięte do Świąt Wielkanocnych

  Szkoły zamknięte do Świąt Wielkanocnych

  Premier Mateusz Morawiecki ogłasza stan epidemii.

  Szkoły zamknięte do Wielkanocy.

  Od 25 marca obowiązek realizacji podstawy programowej dla uczniów i nauczycieli.

 • Pasma edukacyjne TVP, TVP ABC i TVP Kultura – propozycje dla uczniów

  Pasma edukacyjne TVP, TVP ABC i TVP Kultura – propozycje dla uczniów

  Od poniedziałku, 16 marca br. TVP, TVP ABC oraz TVP Kultura rozpoczynają emisję specjalnych pasm edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Oferta zawiera nie tylko filmy fabularne, dokumentalne, propozycje publicystyczne, ale również produkcje Teatru Telewizji, dostosowane do podstawy programowej. Zachęcamy do uwzględnienia materiałów prezentowanych na kanałach Telewizji Polskiej do zdalnej pracy z uczniami w czasie zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach.

  Pasmo edukacyjne w TVP ABC

  Już od ubiegłego tygodnia kanał TVP ABC w godzinach 8:00-13:00 emituje codzienne, edukacyjne pasmo dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Programy te nie są przerywane reklamami. Wśród wielu propozycji jest m.in. codzienny program „Al-chemik”, który w przystępny sposób wyjaśnia zjawiska chemiczne i fizyczne oraz „Zaczarowany świat”, zajmujący się trudnymi pojęciami związanymi ze sztuką, teatrem i muzyką. TVP ABC ma w swojej ofercie również takie programy jak: magazyn ciekawostkowy „Teleranek”, audycję o zwierzętach „Zagadki zwierzogromadki”, program promujący czytanie książek „Zwierzaki czytaki” oraz serwis informacyjny dla najmłodszych „Studio ABC”.

  Oferta programowa TVP Kultura od 16 do 20 marca 2020

  W ramach swojej oferty TVP Kultura przygotowała zestawienie propozycji programowych dostosowanych do potrzeb uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Wśród nich znajdują się programy, filmy i Teatry Telewizji będące ekranizacją lektur obowiązkowychi uzupełniających. Poniżej prezentujemy godzinowy harmonogram w poszczególnych dniach od 16 do 20 marca br.

  Poniedziałek, 16 marca

  • Godz. 13:00 Literatura na ekranie – Pinokio reż. Comencini Luigi (1972), 120 min.;
  • Godz. 15:09 Baletownik – krótka forma edukacyjna o balecie (2019), 3 min.;
  • Godz. 15:10 Śladami Wielkich kompozytorów – Śladami Chopina – cykl dokumentalny (2012), 50 min.;
  • Godz. 16:00 Lekcje z literatury – Herbert – mosty – Apollo i Marsjasz, cykl programów publicystycznych (2018), 25 min. – poezja Zbigniewa Herberta stanowi jedną z lektur obowiązkowych w 4-letnim liceum ogólnokształcącym, 5-letnim technikum i branżowej szkole I stopnia;
  • Godz. 16:15 Szlakiem miejsc niezwykłych – Pomniki historii – Sandomierz (2019), 5 min.;
  • Godz. 16:25 Lektura na ekranie – W pustyni i w puszczy, odc. 1 „Porwanie”, reż. Władysław Ślesicki (1973), 50 minut – lektura obowiązkowa w klasach IV–VI szkoły podstawowej.

  Wtorek, 17 marca

  • Godz. 13:00 Literatura na ekranie – Klub włóczykijów i tajemnica dziadka Hieronima, reż. Tomasz Szafrański (2015), 93 min.;
  • Godz. 14:30 Baletownik – krótka forma edukacyjna o balecie (2019), 3 min.
  • Godz. 14:35 Śladami Wielkich kompozytorów – Śladami Czajkowskiego, cykl dokumentalny (2012), 50 min.;
  • Godz. 15:30 Lekcje z literatury – Herbert – mosty - Guziki – cykl programów publicystycznych (2018), 25 min. – poezja Zbigniewa Herberta stanowi jedną z lektur obowiązkowych w 4-letnim liceum ogólnokształcącym, 5-letnim technikum i branżowej szkole I stopnia;
  • Godz. 15:45 Szlakiem miejsc niezwykłych – Pomniki historii – Tyniec, (2019), 5 min.;
  • Godz. 15:55 Lektura na ekranie – W pustyni i w puszczy, odc. 2 „Chartum), reż. Władysław Ślesicki (1973), 50 minut. – lektura obowiązkowa w klasach IV–VI szkoły podstawowej.

  Środa, 18 marca

  • Godz. 13:00 Literatura na ekranie – Panna nikt reż. Andrzej Wajda (1996), 99 min.;
  • Godz. 14:35 Baletownik – krótka forma edukacyjna o balecie (2019), 3 min.;
  • Godz. 14:45 Śladami Wielkich kompozytorów – Śladami Verdiego, cykl dokumentalny (2012), 50 min.;
  • Godz. 15:35 Lekcje z literatury – Herbert – mosty – Dwie krople cykl programów publicystycznych (2018), 25 min. – poezja Zbigniewa Herberta stanowi jedną z lektur obowiązkowych w 4-letnim liceum ogólnokształcącym, 5-letnim technikum i branżowej szkole I stopnia;
  • Godz. 15:50 Szlakiem miejsc niezwykłych – Pomniki historii – Szalowa, (2019), 5 min.;
  • Godz. 15:55 Lektura na ekranie – W pustyni i w puszczy, odc. „Ucieczka” reż. Władysław Ślesicki (1973), 50 min. – lektura obowiązkowa w klasach IV–VI szkoły podstawowej;
  • Godz. 16:45 Baczyński, reż. Kordian Piwowarski (2012), 65 min. – poezja Krzysztofa Kamila Baczyńskiego stanowi jedną z lektur obowiązkowych w 4-letnim liceum ogólnokształcącym, 5-letnim technikum i branżowej szkole I stopnia.

  Czwartek, 19 marca

  • Godz. 13:00 Literatura na ekranie – Katarynka reż. Stanisław Jędryka (1967), 27 min. – lektura obowiązkowa w klasach IV–VI szkoły podstawowej;
  • Godz. 13:25 Literatura na ekranie – Antek reż. Wojciech Fiwek (1971), 50 min.;
  • Godz. 14:15 Baletownik – krótka forma edukacyjna o balecie (2019), 3 min.;
  • Godz. 14:15 Śladami Wielkich kompozytorów – Śladami Beethovena, cykl dokumentalny (2012), 50 min.;
  • Godz. 15:30 Lekcje z literatury – Herbert – mosty – Modlitwa Pana Cogito podróżnika, cykl programów publicystycznych (2018), 25 min. – poezja Zbigniewa Herberta stanowi jedną z lektur obowiązkowych w 4-letnim liceum ogólnokształcącym, 5-letnim technikum i branżowej szkole I stopnia;
  • Godz. 15:35 Lektura na ekranie – W pustyni i w puszczy, odc. 4 „Smain”. reż. Władysław Ślesicki (1973), 50 min. – lektura obowiązkowa w klasach IV–VI szkoły podstawowej;
  • Godz. 16:30 Daleko na północy, film animowany, reż. Remi Chaye, (2016), 80 min.

  Piątek, 20 marca

  • Godz. 13:00 Literatura na ekranie – Hamlet reż. Franco Zeffirelli (1990), 130 min. – lektura uzupełniająca (zakres rozszerzony) w 4-letnim liceum ogólnokształcącym, 5-letnim technikum;
  • Godz. 15:05 Śladami Wielkich kompozytorów – Śladami Offenbacha, cykl dokumentalny (2012), 50 min.;
  • Godz. 16:00 Lekcje z literatury – Herbert – mosty – Tren Fortynbrasa, cykl programów publicystycznych (2018), 25 min. – poezja Zbigniewa Herberta stanowi jedną z lektur obowiązkowych w 4-letnim liceum ogólnokształcącym, 5-letnim technikum i branżowej szkole I stopnia;
  • Godz. 16:15  Lektura na ekranie - Mały książę reż. Marc Ozborne (2015), 105 min. – lektura obowiązkowa w klasach VII–VII szkoły podstawowej; obowiązuje na egzaminie ósmoklasisty.

  Specjalne kolekcje dla dzieci i młodzieży na TVP Vod

  Dodatkowym działaniem podjętym przez Telewizję Polską jest udostępnienie w paśmie TVP Vod czterech specjalnych kolekcji zawierających materiały podzielone na kategorie dostosowane zarówno do najmłodszych, jak i starszych uczniów. 

  1. Kolekcja dla dzieci  „To się nie nudzi” – bajki, filmy familijne, programy rozrywkowe, archiwalne seriale i  spektakle dla młodych widzów 
  2. Kolekcja z dziedziny kultury „Kulturalny rock szkolny” – magazyny i programy kulturalne, filmy i seriale dokumentalne, filmy i seriale fabularne oraz koncerty polskich i światowych artystów 
  3. Kolekcja z dziedziny historii „Lekcja Historii” – programy telewizyjne, filmy i serie dokumentalne, filmy i seriale fabularne, archiwalne i historyczne, Teatry Telewizji
  4. Kolekcja „Lektury na ekranie" – filmowe i serialowe ekranizacje lektur szkolnych oraz filmy dokumentalne o autorach z kanonu lektur
 • Apel Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego

  Mazowiecki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny wystosował apel do rodziców/opiekunów prawnych w związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w dniach 12 – 25 marca 2020 r.

  W związku z nasileniem zachorowań na COVID-19 decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca 2020 r. zawieszone zostały zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych (publicznych i niepublicznych). Działanie to ma na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się zakażenia koronawirusem. W związku z powyższym oraz sygnałami zgłaszanymi do stacji sanitarno-epidemiologicznych o sytuacjach niewłaściwego zachowania Mazowiecki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny apeluje, o:

  • dopilnowanie,  aby ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne, dzieci i młodzież w tym okresie pozostały w domu, nie przemieszczały się, ograniczyły przebywanie w miejscach publicznych, gdzie mogą być duże skupiska ludzi (komunikacja publiczna, centra handlowe, kluby, itp.),
  • zwrócenie uwagi na możliwość organizowania przez uczniów spotkań towarzyskich (tzw. „koronaparty”, „domówek” itp.) i zakazanie swoim dzieciom spędzania czasu wolnego w takiej formie,
  • przestrzeganie zasad higieny osobistej (w tym higieny kaszlu i kichania oraz czystości rąk), a także systematycznego sprzątania i czystości pomieszczeń gospodarstwa domowego,
  • stosowanie się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego,
  • śledzenie na bieżąco komunikatów Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej o sytuacji epidemiologicznej w kraju.

   

 • Zadania dla ósmoklasistów

  Zadania dla ósmoklasistów

  Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

  codziennie od 16 marca 2020r. na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej:

  http://www.oke.waw.pl/artykuly/podglad.php?id_artykulu=3386

  będą zamieszczane zadania egzaminacyjne dla ósmoklasistów, w ramach akcji ,,Szybka powtórka przed egzaminem”.

  Bardzo serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej formy edukacyjnej.

 • Komunikat

  Komunikat

  Szanowni Państwo,
  w celu zapobieżenia rozprzestrzeniania się chorobie COVID-19, w trosce o Państwa bezpieczeństwo zalecamy ograniczenie osobistych wizyt w szkole do niezbędnego minimum.

  W związku z powyższym prosimy o kontakt ze szkołą w godzinach 8.00 – 16.00 za pośrednictwem maili i telefonów :

   tel./fax  22 782 50 11,

  sekretariat@sp2chotomow.pl, dyrektor@sp2chotomow.pl                                                                                                                         

  Proszę o zrozumienie powagi sytuacji.

  dyrektor szkoły

  Katarzyna Tomporowska

 • Mali Detektywi Przyrody na tropie wiosny

  W ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Mali Detektywi Przyrody” uczniowie klasy IC tropili
  ślady wiosny. Mali przyrodnicy rozpoczęli poszukiwania w pobliżu szkoły, gdzie wytropili pierwsze
  zwiastuny wiosny. Na klombie zakwitły już piękne krokusy i pierwiosnki, na wierzbie pojawiły się
  bazie, a na drzewku, które posadziliśmy jesienią pierwsze pączki. W ramach edukacji przyrodniczej
  uczniowie pogłębiali wiadomości o wiosennych kwiatach, rozwiązywali zagadki. Na zajęciach
  plastycznych wykonali przebiśniegi i krokusy z kolorowej bibuły oraz bociany. Zarówno w przyrodzie
  jak i na klasowej gazetce widać już wiosnę.

 • Dzień kobiet

  9 marca w świetlicy szkolnej obchodziliśmy DZIEŃ KOBIET. Panie przygotowały zabawy ruchowe i taneczne. Chłopcy złożyli wszystkim dziewczętom życzenia i obdarowali je medalami.

 • Siatkówka

  10 marca w SP w Jabłonnie odbyły się gminne zawody dziewcząt i chłopców w kategorii czwórek.Reprezentacja naszej szkoły wygrała wszystkie swoje mecze w stosunku 2:1 i tym samym będą reprezentowały nas na zawodach powiatowych, które miały się odbyć jutro ale zostały odwołane i przełożone.Oto zwycięska drużyna: Alicja Drozdowska, Anna Grzesk,Julia Czajka, Anna Skrobot, Zofia Kokoszczyńska, Nicola Frydrychowicz, Hanna Bajtlik, Maria Bednarek, Julia Bodner, Maja Lisiweska, Zofia Trajer.a Czajka, Anna Skrobot, Zofia Kokoszczyńska, Nicola Frydrychowicz, Hanna Bajtlik, Maria Bednarek, Julia Bodner, Maja Lisiweska, Zofia Trajer.

 • Wycieczka do Kwadratu

  W dniu 10 marca klasa 5b pojechała na wycieczkę do teatru Kwadrat w Warszawie na spektakl naukowy "Po drugiej stronie lustra...",było to niesamowite wydarzenie, w którym nauka i sztuka spotykają się na scenie, aby przeglądać się w sobie jak...w zwierciadle.

 • Nauczanie w okresie zawieszenia zajęć

  Nauczanie w okresie zawieszenia zajęć

  Szanowni Państwo,
  pragniemy poinformować, iż w związku z zawieszeniem zajęć lekcyjnych od poniedziałku 16 marca 2020r. wszyscy nauczyciele będą zadawać naszym uczniom pracę domową poprzez dziennik elektroniczny.
  Prace domowe będą zadawane zgodnie z planem lekcji.
  Istnieje możliwość kontaktu z nauczycielami poprzez dziennik elektroniczny.


  dyrektor szkoły

  Katarzyna Tomporowska

strona:

Aktualności

Kontakt

 • sekretariat@sp2chotomow.pl


  Szkoła Podstawowa nr 2
  im.Orła Białego
  ul. Partyzantów 23
  05-123 Chotomów


 • 22 782 50 11,
  22 782 58 53,
  22 782 51 44


Galeria zdjęć