Rada Pedagogiczna
Wioletta
Tracz
dyrektor szkoły
nauczyciel religii
Milena
Rębiejewska
wicedyrektor szkoły
pedagog szkolny, nauczyciel muzyki
Anna
Grzywacz
Nauczyciel języka polskiego
Klaudia Klejnglas Nauczyciel języka polskiego, nauczyciel świetlicy Ewa
Zomkowska
Nauczyciel języka polskiego
Justyna
Skibińska
Nauczyciel języka angielskiego
Katarzyna
Kościesza
Nauczyciel języka angielskiego
Oliwia Krawczykowska Nauczyciel języka angielskiego Marcin
Grzyb
Nauczyciel języka angielskiego, informatyki
Aleksandra
Wilińska
Nauczyciel języka niemieckiego
Katarzyna
Tomporowska
Nauczyciel matematyki
Bogusława
Słoma
Nauczyciel matematyki
Ewa Chudzik Nauczyciel matematyki Piotr Tarkowski Nauczyciel fizyki Emil Czubachowski Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
Anna
Dziewiacień-Dobosz
Nauczyciel plastyki, techniki
wychowawca świetlicy
Emilia
Krawczuk
Nauczyciel geografii, wdż
Magdalena Gruczek Nauczyciel biologii Anna
Prokop- Rupiewicz
Nauczyciel chemii, przyrody
Zbigniew
Ostrowski
Nauczyciel religii
ks. Łukasz
Sokołowski
Nauczyciel religii
Ewelina
Kościesza
Nauczyciel wychowania fizycznego
Radosław
Czekirda
Nauczyciel wychowania fizycznego
Marta
Lach
Nauczyciel wychowania fizycznego
Ewa
Ernest
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Aleksandra
Jankowska
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Lucyna
Zygan
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Aneta
Filipiak
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Eliza Nozderko Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Katarzyna Dziedzic Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Justyna
Jędrzejewska
Nauczyciel historii,
nauczyciel wiedzy o społeczeństwie
Anna
Szewczyk
Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Syliwia
Kalinowska
Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia ,
logopeda
Agnieszka
Dowierciał
Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Irena Koper Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia Monika
Janczewska
Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Marzena Tokarska Nauczyciel wspólorganizujący proces kształcenia Katarzyna
Makowska-Kubal
Pedagog, pedagog specjalny,
nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Agnieszka Czarnecka Psycholog,
doradca zawodowy
Teresa
Olendrzyńska
Nauczyciel terapii pedagogicznej
Sylwia Baranowska Logopeda Dorota
Wójtowicz
Nauczyciel bibliotekarz
Aneta
Narejko
Wychowawca świetlicy
Anna Malinowska Wychowawca świetlicy Malwina
Wolska
wychowawca świetlicy
Agata
Wypych
Nauczyciel świetlicy