• Wyniki konkursu na kartkę bożonarodzeniową w języku obcym

• 07.01.2024
          • Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

zespół nauczycieli języków obcych wyłonił zwycięzców konkursu na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową w języku obcym.

Język niemiecki

I miejsce - Julia Łyszkowska kl.7b

II miejsce – Barbara Grodek kl. 7b

III miejsce – Kornelia Maksimowska kl. 7b

Język angielski klasy 7-8

I miejsce – Amelia Majchrowska kl.7b

II miejsce – Julia Łyszkowska kl. 7b

III miejsce – Alicja Kubanek kl. 7b

Język angielski klasy 4-6

I miejsce – Oliwia Suska kl. 5a

II miejsce –  Amelia Greese – Łyko kl. 5c

III miejsce – Joanna Szmigiel kl. 5b oraz Natan Chodakowski kl. 5b

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do galerii zdjęć uczniowskich prac. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni ocenami z języka obcego, natomiast słodkie upominki dla najlepszych ufundowała Rada Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.

• Sportowy sukces naszego ucznia

• 02.01.2024

z radością informuję, że Leon Polak, uczeń klasy 3a, odebrał w grudniu oficjalnie tytuły Zwycięzcy Pucharu Polski oraz II Wicemistrza Polski 2023 w wyścigach motocyklowych Pitbike SM w klasie Stock 90.

Wręczenie pucharów i pamiątkowych szarf miało miejsce podczas obchodów zakończenia sezonu motocyklowego w Toruniu (Puchar Polski) oraz w Centrum Olimpijskim (Mistrzostwa Polski) w czasie uroczystości organizowanej przez Polski Związek Motorowy.

Szczególnie cieszy fakt, że zdobyte tytuły są konsekwencją połączenia wielkiej pasji, talentu, dyscypliny, systematyczności oraz wytrwałości w treningach.

Dyscyplina, w której startuje Leon to wyścigi na minimotocyklach na asfalcie. Odbywają się na torach kartingowych na różnych obiektach w Polsce, w tym roku w: Słomczynie, Starym Kisielinie, Bydgoszczy, Toruniu oraz Koszalinie. Kategoria, w której startował w tym roku Leon dotyczy motocykli o pojemności nie przekraczającej 90cm3.

Przyszły sezon upłynie pod znakiem "wjeżdżania się" w nową klasę, w której motocykle bardziej już przypominają sportowe maszyny znane z kategorii królewskiej Moto GP, ale w pomniejszonej wersji.

Trzymajmy razem kciuki za kolejne sportowe sukcesy Leona.

• Godziny pracy sekretariatu

• 01.01.2024

informuję, że od 2 stycznia 2024 roku ulegają zmianie godziny pracy sekretariatu szkolnego.

Sekretariat będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 16:00.

• Integracyjno - warsztatowy tydzień

• 01.01.2024
          • Przedświąteczny tydzień w klasie 2b przebiegał pod znakiem integracji i świątecznych warsztatów.

W środę pod opieką Pani Elizy Nozderko oraz Pani Agnieszki Dowierciał uczniowie udali się do kina Helios w Legionowie na Bajkę ,,Trolle 3", zaś w piątek  przygotowali stroiki świąteczne na swoje stoły. Dzieci podczas florystycznych warsztatów pracowały pod opieką Florystyki Pani Magdy Oleksiak - Polczyńskiej, mamy Mikołaja.

Powstały wspaniałe stroiki z gałązek jodeł, świerków i tuj.