• Warsztaty z rodzicem

• 02.12.2023
          •  W miniony czwartek w klasie 4c odbyły się świąteczne warsztaty prowadzone przez Panią Elizę Klimek  - mamę ucznia uczęszczającego do ww. klasy.

Podczas warsztatów Pani Eliza pokazała dzieciom jak wykonać efektowne gwiazdki z łatwo dostępnego materiału jakim są torebki śniadaniowe. Wykonane przez uczniów gwiazdy ozdobią szkolny korytarz na piętrze budynku szkoły.

Gwiazdki wszystkim bardzo się podobały. Dziękujemy Pani Elizie za poświęcony czas.

Poniżej prezentujemy efekty pracy.

• KODUJ Z GIGANTAMI - Kalendarz Adwentowy

• 02.12.2023

program KODUJ Z GIGANTAMI, organizowany cyklicznie pod patronatem MEiN i prezydenta miasta Legionowa, serdecznie zaprasza wszystkich uczniów szkół do zabawy z Gigantowym kalendarzem adwentowym.

Akcja  jest całkowicie bezpłatna i bezpieczna,  organizowana  we współpracy ze Smykiem, Audioreką i Canal+.

Dla uczestników przygotowane są miłe niespodzianki,  które umilą czas oczekiwania na  Święta.

Po kliknięciu w link, pokazują się  okienka, które będzie można otwierać w kolejne dni grudnia i odbierać upominki związane z programowaniem  i ulubionymi postaciami z gier takie jak kolorowanki, tapety na telefon i wiele innych.

Zachęcamy do skorzystania.

• Zajęcia wspomagające dla klas ,,0"

• 02.12.2023

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Legionowie zaprasza uczniów klas ,,0" na zajęcia wspomagające rozwój dziecka oraz przygotowujące do nauki czytania i pisania.

Zajęcia ukierunkowane będą na rozwijanie dużej i małej motoryki, rozwijanie sprawności językowej oraz percepcji słuchowej (słuchu fonematycznego oraz analizy i syntezy wyrazów). Na zajęcia zapraszamy dzieci z klas „0”, które we wrześniu 2024 r. rozpoczną naukę w I klasie.

Zajęcia rozpoczną się w styczniu i będą prowadzone w formie grupowej w ramach cotygodniowych 45-minutowych spotkań, w środy od 13:00 do 13:45.

Rekrutacja do grupy odbędzie się 13.12.2023 r., w godzinach 13:00-14:00.
            Rozmowy będą prowadzone z rodzicami dzieci.

Chęć udziału w spotkaniu prosimy zgłosić w sekretariacie poradni dzwoniąc pod numer 22 774 38 14.

Terapeuci prowadzący: Pani Anna Borzym i Pani Ewa Krawiecka

• 01.12.2023

uprzejmie przypominam, że 7 grudnia 2023 roku (czwartek) odbędzie się dzień otwarty w naszej szkole, według poniższego harmonogramu:

Godz. 17:30

• klasa 1a - sala nr 4
            • klasa 2a - sala nr 3
            • klasa 3a - sala nr 1
            • klasa 4b - sala nr 5
            • klasa 4c - sala nr 11
            • klasa 5a - sala nr 12
            • klasa 5c - sala nr 9
            • klasa 6b - sala nr 8
            • klasa 7a - sala nr 6
            • klasa 8a - sala nr 7

Godz. 18:30

• klasa 1b - sala nr 4
            • klasa 2b - sala nr 3
            • klasa 3b - sala nr 1
            • klasa 4a - sala nr 5
            • klasa 5b - sala nr 6
            • klasa 6a - sala nr 12
            • klasa 7b- sala nr 11

Podczas zebrania uzyskają Państwo informację:

• dotyczącą osiągnięć edukacjynych dzieci,
            • spraw bieżących z życia klasy i szkoły,
            • rodzice klas I - III, będą mogli zgłosić dziecko na dyżur świetlicowy w okresie pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia, a nowym rokiem.

Ponadto w godzinach 18:00 - 19:30 będą mieli Państwo możliwość odbyć indywidualne spotkania z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

Serdecznie zapraszam.