ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW SZKOLNYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
Przyjazd do szkoły:
trasa I - JABŁONNA
przystanki |
I KURS (godzina odjazdu) |
II KURS (godzina odjazdu) |
ul. Pańska (początek trasy) |
7.25 |
8.05 |
ul. Akademijna |
7.26 |
8.06 |
ul. Przylesie |
7.27 |
8.07 |
ul. Leśna |
7.29 |
8.09 |
ul.Dworkowa |
7.31 |
8.11 |
ul.Tęczowa |
7.32 |
8.12 |
Bukowy Dworek |
7.34 |
8.14 |
Buchnik |
7.37 |
8.17 |
ul.Piaskowa |
7.38 |
8.18 |
Poczta |
7.40 |
8.20 |
Pałac |
7.41 |
8.21 |
Cmentarz |
7.44 |
8.24 |
zatoka przy szkole |
7.50 |
8.30 |
Autobusy powrotne:
trasa I - do Jabłonny:
- pierwszy kurs- godzina 14.20,
- drugi kurs- 15.15
trasa nr II- Trzciany :
przystanki |
(godzina odjazdu) |
Trzciany (początek trasy) |
7.05 |
Janówek |
7.10 |
Suchocin |
7.14 |
Skierdy |
7.17 |
Nadzorcówka |
7.20 |
Rajszew |
7.25 |
Jabłonna |
7.30 |
zatoka przy szkole |
7.35 |
Autobusy powrotne:
trasa II - do Trzcian:
► kurs o godzinie 13.30, o godz. 13.40 autobus zabiera dzieci ze szkoły podstawowej w Chotomowie
► kurs o godzinie 15.20, o godz. 15.25 autobus zabiera dzieci ze szkoły podstawowej w Chotomowie