• Animator sportu

• 02.04.2023

miło nam poinformować, że na terenie boiska naszej szkoły od 3 kwietnia do końca roku szkolnego, od poniedziałku do piątku w dni robocze w godzinach od 15 do 18 (jeśli pozwolą na to warunki atmosferyczne) będą odbywały się zajęcia z Animatorem Sportu prowadzone przez nauczyciela wychowania fizycznego naszej szkoły Panią Martę Lach.

Zajęcia realizowane są w ramach Budżetu Gminy Jabłonna.

Serdecznie zapraszamy!

• Koncert muzyki afrykańskiej

• 02.04.2023
          • W miniony piątek w naszej szkole odbyły się warsztaty i koncert muzyki afrykańskiej dla uczniów z klas I - III. Na warsztatach uczniowie mogli zapoznać się z bogactwem kulturowym i muzycznym tego gorącego i fascybującego kontynentu. Poznać najpopularniejsze instrumenty: djembe, kora, kamballa shekere, kalimba, balafon, grzechoty i marakasy. Jak się okazało instrumenty afrykańskie potrafią generować piękne i niezapomniane dźwięki, a grane na nich piosenki mają ukrytą w sobie magię Afryki. Muzyka afrykańska porywa, zachwyca i oczarowuje, czego doświadczyli nasi uczniowie i wspólnie z artystami śpiewali i tańczyli.