• Grafik obiadów
        • Escape room w klasie 2a

• 02.09.2022
          • Jak się okazało pierwszy dzień w szkolnych ławkach, po czasie beztroskich wakacji, wcale nie musi być nudny.

Dziś klasa 2a wspólnie w grupach rozwiązywała zagadki i zadania przygotowane w ramach escape room przez wychowawcę klasy Panią Aleksandrę Jankowską. Zabawa nie tylko pobudziła myślenie i wyobraźnię, ale także zintegrowała zespół klasowy.

• Autobus szkolny

• 01.09.2022

w zakładce ,,autobus szkolny", znajdującej się na dole strony internetowej, zamieszczono wszystkie informacje oraz dokumenty dotyczące organizacji dowożenia uczniów do szkoły organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Stefana Krasińskiego w Chotomowie.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• 01.09.2022

w dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Tym samym skończył się czas letniego wypoczynku, czas przeznaczony nie tylko na regenerowanie sił, ale także na poznawanie pięknych miejsc.

Początek roku szkolnego otwiera kolejny etap, wypełniony z jednej strony obowiązkami, a z drugiej – wyzwaniami. Dla większości 1 września to dzień powrotu w znajome, szkolne mury, do spotkań z przyjaciółmi i ulubionymi nauczycielami, dla pierwszoklasistów – to wejście w zupełnie nowe, nieznane środowisko, to niepewność, ale i nadzieja, to stres, ale i radość.

Drodzy Uczniowie,

na progu nowego roku szkolnego życzę Wam, aby spędzony w murach szkoły czas był okazją do wspólnego odkrywania świata w każdym jego wymiarze. Odważnie podejmujcie nowe wyzwania, rozwijacie swoje talenty, nie marnujcie danego Wam czasu.

Drodzy Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi,

życzę Państwu niewyczerpanych pokładów siły, pomysłowości i wytrwałości. Spoczywa na Państwu duża odpowiedzialność, ale jestem głęboko przekonana, że Wasze zaangażowanie i ogromne serce pozwoli młodym ludziom sięgać po to, co wydaje się nieosiągalne.

Szanowni Rodzice,

wspierajcie swoje dzieci, dostrzegajcie nawet najmniejsze sukcesy i motywujcie do pokonywania kolejnych wyzwań stających na drodze młodego pokolenia. Wspólnie budujmy szkolną codzienność - tak, aby szkoła stała się ,,miejscem rozwijania skrzydeł", które będą w stanie osiągnąć wysokie loty.