• Biblioteka szkolna poleca

• 05.12.2021
          • "Kosmiczne święta" to opowieść Ingelin Angerborn o międzygalaktycznej przyjaźni pewnej dziewczynki i ufoludka, który zgubił drogę do domu. Rutka nie marzy o drogich prezentach. Najbardziej na świecie chciałaby dostać od Mikołaja prawdziwego psa oraz przyjaciela. Oba życzenia pewnie się nie spełnią. Po pierwsze tata ma alergię na sierść, a po drugie - czy ktoś kiedykolwiek znalazł pod choinką kolegę do zabawy? Pewnego dnia w domu dziewczynki zaczynają znikać metalowe przedmioty. Okazuje się, że zjada je ufoludek Kosma! Kosma wypadł rodzicom ze statku kosmicznego i teraz nie wie, jak wrócić do domu. Na szczęście trafił pod opiekę Rutki i jej kolegi Samira.

Czy przyjaciołom uda się odstawić Kosmę do rodziców? "Kosmiczne święta" to książka podzielona na 24 rozdziały, które można czytać przez cały grudzień, aż do Wigilii. ,,Kosmiczne święta ‘’ to piękna opowieść o przyjaźni. Książka, która rozbawi i wzruszy.

Gorąco polecam...

Dorota Wójtowicz

nauczyciel bibliotekarz

• Dzień otwarty

• 03.12.2021

uprzejmie przypominam, że 8 grudnia 2021r. (środa) o godz. 18:00 odbędzie się Dzień Otwarty.

Spotkanie z wychowawcą klasowym odbędzie się w formie on - line na platformie G-Suite.

Po spotkaniu z wychowawcą będzie także możliwość spotkania się z nauczycielami poszczególnych przedmiotów (w godz. 18:30 - 20:00), także w formie on - line, godzinę spotkania proszę uzgodnić z nauczycielem przedmiotu poprzez dziennik elektroniczny.

Spotkania z wychowawca odbywają się na przedmiocie ,,godzina wychowawca", natomiast spotkania z nauczycielami odbywają się na przedmiotach, których nauczają nauczyciele.