• Aktualności

    • Spotkanie Rady Rodziców
     • Spotkanie Rady Rodziców

     • 03.09.2021
     • Szanowni Państwo,

      na prośbę Pani Anny Machnio - Przewodniczącej Prezydium Rady Rodziców w roku szkolnym 2020/2021 uprzejmie informuję, że 9 września (czwartek) o godz. 18:00 odbędzie się posiedzenie Rady Rodziców.

      Dyrektor

      Wioletta Tracz

    • Autobus szkolny
     • Autobus szkolny

     • 03.09.2021
     • Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

      uprzejmie informuję, że od 6 września (poniedziałek) uczniowie naszej szkoły mogą korzystać z autobusu szkolnego dowożącego dzieci do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stefana Krasińskiego w Chotomowie.

      Uwzględniając liczbę miejsc autobusowych oraz liczbę zgłoszeń informuję, że na chwile obecną z dowożenia mogą korzystać uczniowie klas I - IV zamieszkali w Dąbrowie Chotomowskiej oraz Chotomowie Północnym.

      Grafik dowozów do szkoły:

      Powrót dzieci odbywał się będzie dwoma kursami o godzinie 13:55 oraz 16:20. Dzieci korzystające z autobusu powrotnego do domu zostaną odprowadzone na przystanek przez wyznaczonego pracownika szkoły, który będzie sprawował opiekę nad uczniami do momentu odjazdu autobusu.

      W trakcie podróży do szkoły oraz z szkoły do domu opiekę nad uczniami  sprawuje pracownik Szkoły Podstawowej nr 1 w Chotomowie.

      Uczniowie, oczekujący na zajęcia lekcyjne lub powrót do domu, będą przebywali na świetlicy szkolnej.

      Dyrektor

      Wioletta Tracz

    • Szanowni Państwo, Kochani Uczniowie, Drodzy Nauczyciele i Pracownicy,
     • Szanowni Państwo, Kochani Uczniowie, Drodzy Nauczyciele i Pracownicy,

     • 01.09.2021
     • po wakacyjnej przerwie stajemy u progu nowego roku szkolnego, pełni zapału, sił, nadziei, ale i z pewnością pytań o to, jaki będzie ten rok. Pytanie to, a może nawet obawa, towarzyszy z pewnością najmłodszym uczniom naszej szkoły, którzy właśnie rozpoczynają swoją przygodę z edukacją

      Kochani Pierwszoklasiści, witam Was serdecznie w naszej szkole i życzę Wam, aby była to fascynująca przygoda, abyście szybko poczuli się tutaj dobrze i bezpiecznie, a starsi koledzy otoczyli Was przyjaźnią i opieką.   

      Będzie to także szczególny rok dla najstarszych uczniów - ósmoklasistów, którzy niebawem skończą pewien etap swojego życiaDrodzy Ósmoklasiści, przed Wami rok wytężonej pracy, wielu zadań i obowiązków, ale i z pewnością możliwości odnoszenia sukcesów i pokonywania trudności. Jaki będzie ten rok w największej mierze zależy od Was, od Waszych postaw, motywacji do pracy, Waszego podejścia do obowiązku, jakim jest nauka. To Wy pracujecie na to, jak będzie wyglądała Wasza przyszłość - ta najbliższa, ale i ta dalsza.    

      Drodzy uczniowie życzę Wam, aby czas spędzany w szkole był radosny, bezpieczny, ale i pracowity, bo tylko wtedy można wspiąć się na szczyty sukcesów.

      Drodzy Rodzice, na początku tego roku życzę Wam wielu powodów do radości, wypływających z postępów i osiągnięć Waszych dzieci. Liczę na owocną współpracę, a w tym trudnym czasie – na wzajemne wsparcie. To My – rodzice i nauczyciele - kształcimy i wychowujemy przyszłe pokolenia.   

      Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Szkoły, życzę Wam siły i wytrwałości w podejmowanych działaniach, satysfakcji z wykonywanej pracy i zadowolenia z jej efektów.  

       

      Bogactwem człowieka jest uśmiech,

      przyjazny gest,

      pogodne słowo”

      i właśnie takiego bogactwa życzę nam wszystkim jak najwięcej."

      Wioletta Tracz

      Dyrektor Szkoły