• Godzina "W" w Gminie Jabłonna

• 27.07.2022

1 sierpnia oddajemy hołd uczestnikom Powstania Warszawskiego, którzy przez 63 dni nieustępliwie walczyli nie tylko o wolność i sprawiedliwość ale także o godność i ducha narodu. W godzinę "W" w Gminie Jabłonna rozlegnie się dźwięk syren alarmowych, by uczcić bohaterów tego niepodległościowego zrywu.

W poniedziałek, 1 sierpnia o godz. 10.00 odbędą się wspólne uroczystości pod obeliskiem upamiętniającym żołnierzy 3 Kompanii I Batalionu 1 Rejonu „Marianowo – Brzozów” - ul. Kościuszki (róg ul. Wrzesińskiej - granica Legionowa z Chotomowem).

O godz. 17:00 zostaną uruchomione syreny alarmowe włączone do powiatowego zintegrowanego systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach. Sygnał trwający jedną minutę będzie emitowany w: Jabłonnie, Chotomowie, Bożej Woli, Rajszewie oraz Janówku Drugim.

O godz. 17.00 rozpoczną się także uroczystości pod Pomnikiem Poległych Żołnierzy Wojska Polskiego i Mieszkańców Jabłonny na skwerze ppor. Alfy i ppor. Skiby w Jabłonnie. To miejsce przypomina, że nie tylko Warszawa spłynęła w tych dniach krwią. Powstańcy Warszawscy to także mieszkańcy Gminy Jabłonna, którzy walczyli i ginęli prowadząc działania zbrojne w miejscach, w których dzisiaj żyjemy.

O godz. 18.00 w Kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie odbędzie się Msza Święta w intencji Ojczyzny.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystościach.

• 07.07.2022
          • Szanowni Rodzice, Drodzy Absolwenci,
            uprzejmie informuję, że od dnia jutrzejszego tj. 8 lipca 2022r. można z sekretariatu szkoły odbierać zaświadczenia o uzyskanych wynikach egzaminu ósmoklasisty.
            Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 15:00.

• Wyniki egzaminu ósmoklasisty

• 01.07.2022

w dniu dzisiejszym w systemie SIOEO zostały opublikowane wyniki egzaminu ósmoklasisty, który odbył się w maju 2022 roku.

Z radością informuję, że na 26 absolwentów naszej szkoły:

• sześciu otrzymało 100% wynik z matematyki,
            • oraz ośmiu uczniów otrzymało 100% wynik  z języka angielskiego.

Średni wynik dla szkoły z poszczególnych przedmiotów wynosi:

• język polski - 69%
            • matematyka - 84,3%
            • język angielski - 89,1%.

Drodzy Absolewenci, Szanowne Grono Pedagogiczne, jestem dumna z waszych osiągnięć. Gratuluję sukcesów.

• Program GAZ - SYSTEM dla Edukacji

• 01.07.2022
          • Szanowni Pastwo, Drodzy Uczniowie,

z radością informujemy, że w ramach programu GAZ-SYSTEM dla Edukacji, szkoła otrzymała z firmy Operator Gazociągów Przemysłowych GAZ-SYSTEM S.A z siedzibą w Warszawie ul. Mszczonowska 4 kwotę 10 000 zł.

Za otrzymaną kwotę szkoła zakupiła zewnętrzne urządzenia do ćwiczeń - orbitrek oraz biegacz.

Zakupione urządzenia zostaną zamontowane w połowie sierpnia 2022 r. i będą wykorzystywane od 1 września 2022 r. jako pomoc dydaktyczna dla uczniów podczas zajęć wychowania fizycznego oraz jako urządzenie do aktywności fizycznej podczas przerw śródlekcyjnych na świeżym powietrzu.