• Rada Pedagogiczna

          • Rada Pedagogiczna

          • Wioletta

            Tracz

            dyrektor szkoły

             nauczyciel religii

            Milena

            Rębiejewska

            wicedyrektor szkoły

            pedagog szkolny, nauczyciel muzyki

            Anna

            Grzywacz

            Nauczyciel języka polskiego

            Klaudia  Klejnglas Nauczyciel języka polskiego, nauczyciel świetlicy

            Ewa

            Zomkowska

            Nauczyciel języka polskiego

            Justyna

            Skibińska

            Nauczyciel języka angielskiego

            Katarzyna

            Kościesza

            Nauczyciel języka angielskiego

            Marcin

            Grzyb

            Nauczyciel języka angielskiego, informatyki

            Katarzyna

            Kościesza

            Nauczyciel języka angielskiego

            Aleksandra

            Wilińska

            Nauczyciel języka niemieckiego

            Katarzyna

            Tomporowska

            Nauczyciel matematyki, informatyki

            Adriana

            Redlicka

            Nauczyciel matematyki,

             nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

            Ewa  Chudzik  nauczyciel matematyki 

            Anna
             

            Dziewiacień-Dobosz

            Nauczyciel plastyki, techniki

            wychowawca świetlicy

            Emilia

            Krawczuk

            Nauczyciel geografii, wdż

            Eliza

            Nozderko

            Nauczyciel przyrody,

            nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            Magdalena  Gruczek  Nauczyciel biologii

            Anna

            Prokop- Rupiewicz

            Nauczyciel chemii, bilogii

            Zbigniew

            Ostrowski

            Nauczyciel religii

            Halina

            Roksela

            Nauczyciel chemii

            ks.  Łukasz

            Sokołowski

            Nauczyciel religii

            Ewelina

            Kościesza

            Nauczyciel wychowania fizycznego

            Radosław

            Czekirda

            Nauczyciel wychowania fizycznego

            Marta

            Lach

            Nauczyciel wychowania fizycznego

            Ewa

            Ernest

                Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            Aleksandra

            Jankowska

            Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            Sylwia

            Baranowska

            logopeda

            Lucyna

            Zygan

            Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            Aneta

            Filipiak

            Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            Justyna

            Jędrzejewska

            Nauczyciel historii,

            nauczyciel wiedzy o społeczeństwie

            Anna

            Szewczyk

            Nauczyciel wspomagający

            Syliwia

            Kalinowska

            Nauczyciel wspomagający

            Agnieszka

            Dowierciał

            Nauczyciel wspomagający

            Sylwia

             Wojciechowska

            nauczyciel wspomagający

            Katarzyna

            Makowska-Kubal

            Pedagog,

            szkolny doradca zawodowy,

             

            Tomasz 

            Rybałko

            nauczyciel informatyki
             

            Teresa

            Olendrzyńska

            Reedukator

            Dorota

            Wójtowicz

            Nauczyciel bibliotekarz,

            nauczyciel języka niemieckiego

            Katarzyna

            Dziedzic

            Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            Aneta 

            Narejko

            Nauczyciel świetlicy

            Malwina

            Wolska

            Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            Agnieszka

            Czarnecka

            Psycholog

            Agata

            Wypych

            Nauczyciel świetlicy

            Irena

            Koper

            Nauczyciel wspomagający,

            Nauczyciel świetlicy