LEPSZA SZKOŁA BEZPIECZNA SZKOŁA TWOJE DANE- TWOJA SPRAWA Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła BEZPIECZNA + Koordynator do spraw bezpieczeństwa ruchu drogowego

Programy Edukacyjne

LEPSZA SZKOŁA

LEPSZA SZKOŁA jest projektem bezpłatnym, przeznaczonym dla nauczycieli korzystających z podręczników GWO.

Programy LEPSZEJ SZKOŁY od 2002 roku pomagają w weryfikacji wiedzy uczniów, badaniu efektywności nauczania oraz w przygotowaniach do egzaminów zewnętrznych. Dotychczasowe edycje LEPSZEJ SZKOŁY zgromadziły prawie 50 tysięcy nauczycieli i 3 miliony uczniów.

Nauczyciele uczestniczący w programach LEPSZEJ SZKOŁY:

• sprawdzają wiedzę i kompetencje uczniów za pomocą specjalistycznych testów,
    • dzięki szczegółowym raportom porównują wyniki swoich uczniów z wynikami klas z całej Polski i dobrze planują swoją pracę,
    • otrzymują zaświadczenie o udziale w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym.